Hakkımızda


Oğuzhan Yapı İnşaat, inşaat sektöründe konut, villa, ev ve iş yeri projeleri hayata geçiren ve satılık daire ve kiralık daire hizmetleri sunmaktadır. Oğuzhan Yapı İnşaat, kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Bu anlayış kaliteyi sadece inşaatta değil satış ve kiralama süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. 

01.01.1958 Tokat Reşadiye Hebüllü köyü doğumluyum evli ve 3 çocuk babasıyım iş hayatıma 1976 senesinde inşaat mütaiti olan amcamın inşaatlarında taşeron olarak işe başladım daha sonraki yıllarda yurt dışı ilişkilerim oldu belli zamanlarda yurt dışına işçi götürdüm ve şantiye sorumluluğu ve işçi sorumluluğu yaptım.
 
Türkiye’ye döndükten sonra sene 1983’de taşımacılıkla 2 yıl uğraş verdim daha sonra Otomotiv alım satımı işini bir ortakla beraber Koç Otomotiv’i kurduk 2 yıl beraber çalıştık daha sonra ortağımdan ayrıldım ve kendi firmam olan OĞUZ HAN OTOMOTİV kurdum halen kendi amblemimiz altında faaliyet göstermekteyiz.
 
Bu zaman dilimi içersinde OĞUZ HAN GRUP’U oluşturduk grup içersinde sigorta acenteliği (AXA OYAK ve GÜVEN)sigorta acenteliği bunların dışında OĞUZ HAN müzik yapım firması kurduk.Reşadiye belgeseli olmak üzere 3 adet sanatçımıza albüm çıkarttık sanatçılarımız halen Suat POLAT Şükrü AYDIN ve FİLİZ AĞAR ayrıca inşaat firmamızda da fiilen devam etmekteyiz.
 
Şuan ki işlerimin başında oğlum Ahmet OĞUZ HAN yönetici olarak devam etmektedir.Otomotiv sektöründe güvenilir bir firma olarak yılların deneyimini birleştirip müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutup sattığımız araçların her türlü mesuliyetini üzerimizde taşıdık bu yüzdendir ki ALLAH ’a şükürler olsun ki müşteri sıkıntısı çekmedik bu vesile ile tüm dost ve müşterilerimize bize duydukları güvenden dolayı saygılar sunuyorum…
 
VİZYON
Oğuzhan Yapı İnşaat olarak insanlara modern bir yuva daha kaliteli bir yaşam sunmak. Depreme dayanıklı ileriye dönük çağdaş yapılar yapmak. Sosyal,sportif ve kültürel aktivite olanakları sağlamak, Çevreye karşı duyarlı yapı malzemeleri kullanarak siz değerli müşterilerimize sıcak bir yuva sağlamak. 
 
MİSYON
Oğuzhan Yapı İnşaat olarak insanların yaşadığı doğayla bağını koparmadan modern, mimari, çağdaş yapılardan faydalanmamsını sağlamak, tüm Türkiye'ye örnek olacak projelerimizi yaşam pratiğine geçirmek.